MISJA

Wiarygodna wycena przedsiębiorstwa uszyta na Twoją miarę.

WIZJA

Najefektywniejszy wykonawca profesjonalnych wycen przedsiębiorstw i skutecznych biznes planów przygotowywanych według międzynarodowych standardów.

KONTAKT

Kod_QRJestem specjalistą ds. wycen przedsiębiorstw z wieloletnim doświadczeniem zdobytym w bankowości oraz korporacji specjalizującej się w outsourcingu. Obecnie jako freelancer sporządzam specjalistyczne raporty z wyceny, przygotowuję biznes plany z pełną projekcją finansową, uczestniczę w budowaniu strategii firm oraz pozyskuję kapitał z Instytucji Finansowych i Funduszy Inwestycyjnych.

Chętnie pracuję z ludźmi i dla ludzi. Dla klientów zrealizowałam wiele ciekawych projektów polegających na pisaniu biznes planów, kompletowaniu dokumentacji inwestycyjnej i współpracy z bankami, sporządzeniu specjalistycznych raportów z wyceny przedsiębiorstw. Skutecznie pozyskuję finansowanie dla projektów inwestycyjnych. Sporządzam wyceny przedsiębiorstw na potrzeby kupna, sprzedaży, przekształceń jak i wyceny szkód gospodarczych oraz wyceny portali i projektów internetowych na potrzeby pozyskania kapitału na rozwój. Sporządzam rzetelne raporty i skuteczną dokumentację finansową według międzynarodowych standardów. Dzięki mojemu bogatemu doświadczeniu wspieram klientów w rozmowach i negocjacjach z instytucjami finansującymi.

Poprzednie wyzwania zawodowe pozwalały mi łączyć obowiązki dyrektora finansowego, dyrektora ds. organizacyjnych oraz doradcy klienta biznesowego.

Moją mocną stroną jest pracowitość i chęć ciągłego uczenia się oraz doskonalenia posiadanych kwalifikacji, czego dowodem jest ukończenie wielu kursów,szkoleń i uczestnictwo w wielu konferencjach. Obecne działania nakierunkowane są na uzyskanie certyfikatu CIMA – Międzynarodowe Kwalifikacje w Zakresie Rachunkowości Zarządczej.
Serdecznie zapraszam do współpracy!

Zapraszam do współpracy

Barbara Baran

501 339 555

Imię i nazwisko (wymagane)

Adres email (wymagane)

Telefon

Treść wiadomości

 

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress